Mikołaj

 

Mam na imię Mikołaj. Ukończyłem studia magisterskie Wychowania Fizycznego oraz podyplomowo Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie. Od dziecka ćwicząc karate kyokushin zdobyłem stopień mistrzowski 1 DAN. Jestem Instruktorem Kickboxingu i Samoobrony. Zimą nauczam jako instruktor jazdy na snowboardzie. Jestem instruktorem kulturystyki.

Jako instruktor StrongFirst Girye 1 specjalizuję się w treningu siłowym z kettlebell (odważnikiem kulowym). Drugim filarem siły jest mobilność, o której wiedzę staram się pogłębiać regularnie jako instruktor systemu FlexibleSteel lvl. 1. Dodatkowo zajmuję się przygotowanie motorycznym sportowców według NCSC (National Certificate in Strength & Conditioning) ukończyłem poziom 1. Staram się cały czas rozwijać oraz uzupełniać wiedzę jaka jeszcze potrzebna jest mi do sprostania kolejnym wyzwaniom klubowiczów i moim własnym.

Zaczynałem już na studiach od prowadzenia sekcji karate dzieci i dorosłych. Później dodałem do tego treningi personalne. Sukcesy zawodowe: to wiele osób, które wypracowały ze mną nową jakość życia, spaliły zbędne kilogramy, zbudowały wszechstronny garnitur mięśniowy, wyleczyły bóle stawów lub kręgosłupa ruchem, zyskały siłę w życiu codziennym oraz wiedzę o zdrowym żywieniu.

Specjalizuję się w treningu personalnym, opartym na zasadach zdroworozsądkowego budowania fundamentów siły dających możliwości poprawy stabilności ciała oraz zwiększaniem zakresów ruchu (mobilności) wybranych stawów. Pozwalając w ten sposób budować każda inną cechę organizmu.

Fascynuje mnie w pracy pomaganie ludziom w odkrywaniu potencjału i możliwości swojego organizmu przez dobrze dobraną aktywność fizyczną oraz wskazówki dietetyczne.

Postaram się byście odkryli siłę swojego ciała, nauczyli się na nowo nim posługiwać, wzmacniali nie tylko mięsnie, ale również układ nerwowy, stawy, uczyli się techniki, wyszli z każdego treningu silniejsi, co przekłada się na życie codzienne.

motto:SIŁA TO UMIEJĘTNOŚĆ!

 

POWRÓTBASE TRANING CENTER 2017 Wszelkie Prawa zastrzeżone Projekt Strony internetowe Dąbrowa Górnicza