Julia

 

Mam na imię Julia

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki.

Moje pierwsze spotkanie z jogą odbyło się w 2004 roku i od tamtej pory joga stała się moją pasją. Ukończyłam kurs dla instruktorów, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, ze stopniem nauczycielskim Introduktory II. W listopadzie 2018 roku zdałam egzamin na kolejny stopień nauczycielski w metodzie B.K.S. Iyengara – Junior Intermediate I.  Systematycznie uczestniczę w regularnych zajęciach, jak również w warsztatach i konwencjach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli jogi krajowych i zagranicznych: Konrada Kocota, Nataszy Moszkowicz, , Faeqa Biria, Manouso Manosa, Abhijaty Sridhar Iyengar Jeleny Ulmasbajewoj, Inessy Maszjanowoj. Dzięki temu nieustannie rozwijam siebie i swoje umiejętności w nauczaniu innych.

Joga dla mnie jest nie tylko praktyką ciała, a również prawdziwym systemem dla sukcesywnego doskonalenia siebie. Wprowadzam i propaguję zdrowy styl życia.

Podczas zajęć grupowych, zawsze znajduję czas i poświęcam dużo uwagi każdemu adeptowi indywidulanie. Metodę dopasowuję do wieku i możliwości każdego z uczestników.

Klasyczna joga Iyengara nie tylko przywraca naturalną pracę zegara biologicznego, a również, wzmacnia i ozdrawia ciało, zwiększa odporność na stresy. Pojawia się spokojny umysł bez zbędnej gonitwy myśli, ujawnia się radość życia, następuje redukcja lęków, wzrasta poczucie własnej wartości.

„Joga jest lustrem, w którym oglądamy własne wnętrze.” B.K.S. Iyengar

„Kiedy wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonię otaczającym was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu – nie będzie to skutkiem wycofania się ze świata lecz przemiany w żywą cząstkę ciała ludzkości.” B.K.S. Iyengar

POWRÓTBASE TRANING CENTER 2017 Wszelkie Prawa zastrzeżone Projekt Strony internetowe Dąbrowa Górnicza